A je tu další skok ve voděodolných podlahách!

Uvádíme na český trh nový typ luxusní zdravé vinylové podlahy COREtec.

COREtec je 100% voděodolná podlaha, která s sebou přináší milion důvodů, proč si ji vybrat. Na milion důvodů, ale není dost prostoru. Některé z nich Vám přiblížíme a na ostatní se přijďte sami zeptat a přesvědčit se o výjimečnosti této podlahy.

V COREtecu je síla. Jsou to pevné a odolné podlahy, které obstojí v reálném životě. Ať už se jedná o špinavé mazlíčky, divoké děti nebo dokonce o katastrofální instalatérské nehody. Jeho jádro je 100% voděodolné, odolný virgin vinyl a ochranná vrstva proti opotřebení zajistí, aby Vaše podlaha vypadala dobře po celý život Vašeho domova. Tudíž všechny podlahy COREtec mají v domácích prostorech doživotní záruku.

Jaký je smysl designu, pokud se do něj nezamilujete na první pohled a řeknete si: "Ano, to je ono, tohle jsme přesně chtěli!" COREtec nabízí nejširší škálu autentických dřevěných a kamenných dekorů prken a dlaždic. Konečně můžete ukázat svůj styl, své já. Život sám o sobě je složitý, a ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Proto je COREtec navržen tak, aby jeho instalace byla, co nejjednodušší. Lze ho instalovat na stávající podlahy bez lepidla a další podložky.

Stačí jen klik, klak a užívejte si!

Pro další informace kontaktujte paní Alenu Liškovou na liskova@likor.cz.