Nová generace keramických plovoucích podlahovin: Vícevrstvá 100% voděodolná prémiová plovoucí podlahovina s korkovou podložkou pro zdravé bydlení s doživotní garancí, to je COREtec® Stone CERAtouch.

CERAtouch má všechny výše uvedené unikátní vlastnosti podlahovin COREtec, na rozdíl od ostatních kolekcí COREtec® se ale skládá až z osmi vrstev. Je to keramická plovoucí krytina. Horní vrstvu, která zajišťuje odolnost vůči poškrábání podlahy, tvoří termální pryskyřice - CERAguard vrstva. Tak, jak těžko poškrábáte slinutou dlažbu, stejně těžko poškrábáte i CERAtouch. Zátěž je až 34/42 - nejvyšší zátěž kancelářských prostor. Pod vrchní vrstvou je dekorační vinylová vrstva - dekor, který vidíte. Pod ní se nachází vinylová vrstva z panenského vinylu, která zajišťuje stabilitu a měkkost lamely. Dále následuje vrstva ze skleněného vlákna, která zajišťuje extrémní stabilitu. Pod ní se nachází jádro lamely, které nazýváme minerální. Obsahuje oxid hořečnatý, který se získává z horniny magnézia. Jádro je nenasákavé a velmi stabilní. Následuje opět vrstva skleněného vlákna a vinylová vrstva kvůli stabilitě lamely. A konečně je tu vrstva korková. Zajišťuje možnost montáže CERAtouch přímo na beton nebo anhydrid, který nemusí být ve 100% stavu, na keramiku nebo starou podlahu, protože CERAtouch zvládá nerovnosti 2 mm na 2 bm.

CERAtouch podlahovina je teplejší, lehčí a tišší než keramická dlažba. Nepraskne a není třeba ji spárovat - má U-drážku. Její různé šarže nezpůsobují různé barevné rozdíly. CERAtouch lamely jsou rovné bez výdutí, jak tomu bývá u keramických dlažeb. Krytina se vyznačuje extrémní stabilitou. Montáž je možná na jakýkoli povrch, ať už jsou to staré keramické dlažby, staré podlahy nebo prasklý beton. Žádné zbytečné náklady a prach a špína! Umožňuje montáž 400 m² (20 x 20 m) vcelku bez přechodových lišt nebo prahů mezi místnostmi. Soklové lišty jsou ve stejné barvě jako podlahovina. Rychlá montáž klik spojem s integrovanou korkovou podložkou šetří čas a peníze.

Momentálně je k dispozici 36 dekorů, což znamená fantastický výběr a možnost kombinace dekorů a tří rozměrů lamel. Lze si vybrat z rozměrů malé dlažby, velké dlažby anebo rozměru lamely.