Kolekce vinylových podlah PREMIER Elegance je optimální volbou pro renovační projekty, protože vyžaduje minimální přípravu podkladu.

Má nízkou tloušťku a je vhodná pro domácnosti i komerční prostory s vysokou zátěží 33. Díky zámku 5G je systém pokládky podlahy velmi snadný a bezchybný. Jednotlivé lamely dekorů PREMIER Elegance svou odstínovou variabilitou navozují vzhled dřevěné podlahy.

Podlahy PREMIER Elegance mají integrovanou korkovou podložku, díky níž již není třeba žádná další podložka pro pokládku. Korková podložka má tepelně izolační vlastnosti a navíc skvěle tlumí kročejový hluk. Podlahy jsou tak velmi tiché, příjemné a zároveň velmi odolné. Díky vysoké hustotě SPC jádra je povrch odolnější proti poškrábání nebo promáčknutí od těžkých předmětů nebo nábytku, které jsou na něm umístěny. Navíc také snižuje náchylnost k rozpínání v případech extrémních teplotních změn.

Podlaha je vhodná i pro podlahové vytápění elektrickými topnými fóliemi bez kabelů. Topná fólie musí být v takovém případě instalována na tvrdý povrch jako je například překližka či beton na němž je položena gumokorková podložka 40BR.

Kolekce podlah PREMIER Elegance disponuje certifikátem TÜV PROFICERT - product interior PREMIUM

Tento certifikát deklaruje, že se jedná o bezpečný výrobek zaručující zdravé bydlení při použití podlah v rezidenčních i komerčních projektech. Materiál splňuje emisní limity mnoha národních certifikátů, které se zaměřují na uvolňování škodlivých látek do vnitřního ovzduší:

› AgB2018
› Indoor Air quality - certif A+
› Belgian VOC regulation
› LEED v4 (outside Nort America)
› BREEAM Exemplary Level
› Finnish M1 classification
› CAM Italy
› Annex 8 MVV TB / ABG
› The Austrian Ecolabel, Guideline UZ 42
› RAL UZ 120 (Blue Angel)

A jak docílíte, aby Vaše podlaha vydržela dlouho krásná? Používejte pouze doporučené mycí přípravky. Více o úklidu v našem dalším článku.