ASPECTA je americká značka, která je hrdým členem skupiny HMTX Industries - globálního výrobce podlah, jehož další značky zasahují do různých odvětví stavebního trhu. Společnost je ve vlastnictví rodiny Stoneových, která během 4 generací dokázala rozšířit podnikání ze skromných začátků na velmoc s obratem 800 milionů $ ročně.

Rodina Stoneových byla první, kdo vyvinul čistou, homogenní vinylovou dlaždici. Také jako první představila nový koncept podlah známých jako LVT. Svým systémem plovoucích podlah změnila trh s podlahami. Všechny tyto a další LVT podlahy značky ASPECTA byly vyvinuty v souladu s přáním zákazníka a se zaměřením na co nejširší uplatnění.

Dnes je značka ASPECTA vedoucím hráčem na trhu s LVT produkty díky vynikající distribuci, globálnímu dosahu a neustávajícímu vývoji nových produktů. Přitom stále zůstává věrná stavebním kamenům filozofie rodiny Stoneových - unikátnímu designu, maximální kvalitě, vášni pro inovace a vědomí závazku vůči všem svým zákazníkům.


Podlahy ASPECTA jsou jednoznačnou volbou architektů, designérů a komerčních dodavatelů po celém světě pro svou širokou škálu špičkového portfolia prken a dlaždic, které se vyznačují vysoce kvalitní povrchovou texturou, vynikajícím designem a barvou, jakož i odolností, bezpečností a teplem pod nohama. Extrémně snadno se udržují a pokládka je díky systému 5G velmi snadná a rychlá.

Podlahy Aspecta jsou k dispozici ve verzi lepeného vinylu a plovoucí vícevrstvé click podlahy SPC nebo EPC s technologií IsocoreTM. Extrudované tuhé jádro Isocore s uzavřenými buňkami je odolné, lehké a snadno se instaluje.

Krásné kolekce nabízejí širokou škálu možností ve více než 200 designech a různých formátech. Najdete zde CHEVRON, HERRINGBONE, VERSAILLES, XL LAMELY, DLAŽDICE, ČTVERCE, NEPRAVIDELNÉ DESIGNOVÉ formáty a to v provedení jak lepeného vinylu, tak i v plovoucí variantě.
V nabídce jsou také tzv. LOOSE-LAY dlaždice a lamely, které při pokládce do 20m2 není třeba lepit.

Jednotlivé kolekce si můžete prohlédnout v katalogu níže: