Aspecta

HMTX Global se svou značkou Aspecta je jedním ze 2 největších výrobců LVT vinylových podlah na světě a má své evropské prodejní ústředí v Nizozemsku. Americká firma původně zaměřená pouze na trh v USA je specialistou na LVT a vyrábí současné moderní podlahy. Mají rozsáhlé zkušenosti v této oblasti a přinášejí širokou škálu produktů výjimečné kvality, špičkového designu a barvy, stejně jako jedinečné povrchové úpravy, odolnosti a bezpečnosti. Všechny dekory jsou vyraženy In-register („IRE"), což znamená, že kresba a struktura v lamele jsou identické. Tam kde například suky vidíte, tam je i cítíte. Opravdový detail pro živý efekt podlahy. Všechny produkty LVT jsou bez ftalátů a mají PU povrchovou úpravu s rozptýlenými keramickými částicemi, tzv. Duraspect Extreme.

Nové kolekce

Nová kolekce Aspecta se skládá z více než 225 položek a více než 60 dekorů a je k dispozici ve verzích lepeného vinylu (Glue down), rigidní vinylové podlahy (SPC), kompozitní vinylové podlahy (Isocore-Click = EPC) a Loose-Lay LVT. Podlahy Aspecta jsou vhodné pro domácí i projektové výstavby.
Více než 25 dekorů je přímo dostupných ze skladu LiKOR a zbývající přímo z velkého centrálního skladu Aspecta v Roosendaalu. LiKOR se vždy snaží zajistit rychlé dodání všech materiálů. S Aspectou se zaměřujeme na rezidenční i komerční trhy. V rámci segmentů pak pohostinství, hotely, nákupní centra a volný čas a bydlení.

KOLEKCE ESSENTIALS
Univerzální & Odolná podlaha

Kolekce Essentials se skládá z odolných a sofistikovaných LVT podlah, které jsou ideální pro obytné nebo lehké komerční použití. Široká škála různých dekorů dřeva a kamene dostupných ve variantě lepeného vinylu 2 mm nebo Rigid Click ve formátech prken a dlaždic s nášlapem 0,3 a 0,55 mm.
KOLEKCE EXCELLENCE
Prémiové & Výjimečné podlahy

Design a technologie se stávají jedním - s kolekcí Excellence, Aspecta nastavuje nové standardy LVT podlah pro komerční a průmyslové použití. Kolekce Excellence obsahuje různé formáty prken a dlaždic od standardních rozměrů až po extra velká prkna pro použití v mimořádně rozsáhlých prostorách. Podlahy Excellence LVT jsou k dispozici v různých stupních tloušťky jako podlahy Glue Down (lepený vinyl 2,5 mm a 3,2 mm), ISOCORE Click (zámková plovoucí vinylová podlaha 8 mm) a Loose-Lay (samo ležící LVT podlaha 5 mm).

KOLEKCE CONTOURS
Inspirace & Stylové podlahy

Vynikající design, který umožňuje našim zákazníkům realizovat jejich vize: Kolekce Contours zahrnuje podlahy LVT v ikonických vzorech rozložení, jako jsou Chevron, Herringbone, Versailles a Basket Weave. V různých velikostech se snadno instalují jako robustní Glue Down 55 (lepený vinyl 2,5 mm) nebo nejmodernější podlaha ISOCORE Click 55 (zámková plovoucí vinylová podlaha 8 mm) vhodná pro komerční i lehké průmyslové použití.

Aspecta do budoucna

Zvláštní pozornost je věnovaná bezpečné a udržitelné výrobě. Transparentnost týkající se složek produktů a dlouhodobá spolupráce s důvěryhodnými výrobními partnery zajišťují, že podlahy Aspecta splňují nejvyšší evropské standardy kvality a přispívají tak k bezpečným a zdravým interiérům. Všechny podlahy Aspecta jsou vyráběny pomocí nejmodernějších výrobních technologií. Certifikace značky Aspecta JUST zajišťuje, že všech 1 600 zaměstnanců ve výrobním procesu je v dobrých rukou, pokud jde o bezpečnost, rozmanitost, výhody a zapojení komunity. Kromě toho je Aspecta hrdá na svou vlastní tradici udržitelnosti, jejíž dobrým příkladem jsou budovy s certifikací LEED a Green Globes.

Udržitelnost - Aspecta má různé certifikáty udržitelnosti, jako je například 'Indoor Air Comfort GOLD'. Tento certifikát ukazuje, že podlahy Aspecta přispívají ke zdravému prostředí v domácnosti. Uvedením 2 nejnovějších uhlíkově neutrálních kolekcí, Excellence a Contours, Aspecta přispívá k ochraně světa.

Webová stránka - v zákulisí v současné době usilovně pracujeme na nejmodernější webové stránce, kde lze nalézt vše, co souvisí s Aspectou www.aspectaflooring.com. Najdete zde například vizualizér místnosti, kde si můžete prohlédnout podlahu Aspecta ve vámi vybrané místnosti. S novou webovou stránkou přijde nová i ta naše. V průběhu tohoto čtvrtletí i my spustíme své nové moderní webové stránky, kde naleznete vše podstatné.

Jsme velmi hrdí na to, že vám můžeme představit tuto jedinečnou značku našeho portfolia. S Aspectou nabízíme vysoce kvalitní podlahy s obrovským tržním potenciálem a neomezenými vyhlídkami. To je možné v různých kvalitách, vzorech a ve velmi široké škále dekorů. Samozřejmě vše se správným servisem, který od nás zákazníci mohou očekávat.

KATALOG ESSENTIALS

Katalog_Aspecta_Essentials.pdf

KATALOG EXCELLENCE

Katalog_Aspecta_Excellence.pdf

KATALOG CONTOURS

Katalog_Aspecta_Contours.pdf