Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili naši novou kolekci produktů, kterou právě zavádíme na trh v České republice. Jsme hrdí na to, že jsme exkluzivním distributorem značky ASPECTA, která zahrnuje tři nové kolekce.

HMTX Global se svou značkou Aspecta je jedním ze 2 největších výrobců LVT vinylových podlah na světě a má své evropské prodejní ústředí v Nizozemsku. Americká firma původně zaměřená pouze na trh v USA je specialistou na LVT a vyrábí současné moderní podlahy. Mají rozsáhlé zkušenosti v této oblasti a přinášejí širokou škálu produktů výjimečné kvality, špičkového designu a barvy, stejně jako jedinečné povrchové úpravy, odolnosti a bezpečnosti. Všechny dekory jsou vyraženy In-register („IRE"), což znamená, že kresba a struktura v lamele jsou identické. Tam kde například suky vidíte, tam je i cítíte. Opravdový detail pro živý efekt podlahy. Všechny produkty LVT jsou bez ftalátů a mají PU povrchovou úpravu s rozptýlenými keramickými částicemi, tzv. Duraspect Extreme.

Nové kolekce

Nová kolekce Aspecta se skládá z více než 225 položek a více než 60 dekorů a je k dispozici ve verzích lepeného vinylu (Glue down), rigidní vinylové podlahy (SPC), kompozitní vinylové podlahy (Isocore-Click = EPC) a Loose-Lay LVT. Podlahy Aspecta jsou vhodné pro domácí i projektové výstavby.
Více než 25 dekorů je přímo dostupných ze skladu LiKOR a zbývající přímo z velkého centrálního skladu Aspecta v Roosendaalu. LiKOR se vždy snaží zajistit rychlé dodání všech materiálů. S Aspectou se zaměřujeme na rezidenční i komerční trhy. V rámci segmentů pak pohostinství, hotely, nákupní centra a volný čas a bydlení.

Essentials

Univerzální & Odolná podlaha

Kolekce Essentials se skládá z odolných a sofistikovaných LVT podlah, které jsou ideální pro obytné nebo lehké komerční použití. Široká škála různých dekorů dřeva a kamene dostupných ve variantě lepeného vinylu 2 mm nebo Rigid Click ve formátech prken a dlaždic s nášlapem 0,3 a 0,55 mm.

Excellence

Prémiové & Výjimečné podlahy

Design a technologie se stávají jedním - s kolekcí Excellence, Aspecta nastavuje nové standardy LVT podlah pro komerční a průmyslové použití. Kolekce Excellence obsahuje různé formáty prken a dlaždic od standardních rozměrů až po extra velká prkna pro použití v mimořádně rozsáhlých prostorách. Podlahy Excellence LVT jsou k dispozici v různých stupních tloušťky jako podlahy Glue Down (lepený vinyl 2,5 mm a 3,2 mm), ISOCORE Click (zámková plovoucí vinylová podlaha 8 mm) a Loose-Lay (samo ležící LVT podlaha 5 mm).

Contours

Inspirace & Stylové podlahy

Vynikající design, který umožňuje našim zákazníkům realizovat jejich vize: Kolekce Contours zahrnuje podlahy LVT v ikonických vzorech rozložení, jako jsou Chevron, Herringbone, Versailles a Basket Weave. V různých velikostech se snadno instalují jako robustní Glue Down 55 (lepený vinyl 2,5 mm) nebo nejmodernější podlaha ISOCORE Click 55 (zámková plovoucí vinylová podlaha 8 mm) vhodná pro komerční i lehké průmyslové použití.

Každá z těchto kolekcí nabízí nejnovější trendy a vynikající kvalitu, která splňuje nejnáročnější standardy.

Kolekce Essentials je určena pro ty, kteří hledají základní produkty za přijatelnou cenu, Excellence zase nabízí luxusní produkty pro ty, kteří nechtějí na kvalitě šetřit, a nakonec Contours, která nabízí produkty s inovativními designy a funkcemi pro ty, kteří hledají nejmodernější produkty.Aspecta do budoucna

Zvláštní pozornost je věnovaná bezpečné a udržitelné výrobě. Transparentnost týkající se složek produktů a dlouhodobá spolupráce s důvěryhodnými výrobními partnery zajišťují, že podlahy Aspecta splňují nejvyšší evropské standardy kvality a přispívají tak k bezpečným a zdravým interiérům. Všechny podlahy Aspecta jsou vyráběny pomocí nejmodernějších výrobních technologií. Certifikace značky Aspecta JUST zajišťuje, že všech 1 600 zaměstnanců ve výrobním procesu je v dobrých rukou, pokud jde o bezpečnost, rozmanitost, výhody a zapojení komunity. Kromě toho je Aspecta hrdá na svou vlastní tradici udržitelnosti, jejíž dobrým příkladem jsou budovy s certifikací LEED a Green Globes.

Udržitelnost - Aspecta má různé certifikáty udržitelnosti, jako je například 'Indoor Air Comfort GOLD'. Tento certifikát ukazuje, že podlahy Aspecta přispívají ke zdravému prostředí v domácnosti. Uvedením 2 nejnovějších uhlíkově neutrálních kolekcí, Excellence a Contours, Aspecta přispívá k ochraně světa.

Webová stránka - v zákulisí v současné době usilovně pracujeme na nejmodernější webové stránce, kde lze nalézt vše, co souvisí s Aspectou www.aspectaflooring.com. Najdete zde například vizualizér místnosti, kde si můžete prohlédnout podlahu Aspecta ve vámi vybrané místnosti. S novou webovou stránkou přijde nová i ta naše. V průběhu tohoto čtvrtletí i my spustíme své nové moderní webové stránky, kde naleznete vše podstatné.

Jsme velmi hrdí na to, že vám můžeme představit tuto jedinečnou značku našeho portfolia. S Aspectou nabízíme vysoce kvalitní podlahy s obrovským tržním potenciálem a neomezenými vyhlídkami. To je možné v různých kvalitách, vzorech a ve velmi široké škále dekorů. Samozřejmě vše se správným servisem, který od nás zákazníci mohou očekávat.