Vinyl_hydrocork_pormenor_Century Morocco Pine (2).jpg

Hydrocork představuje nejnovější krok ve vinylových podlahových krytinách. Nabízí řešení v podobě nízké tloušťky plovoucí krytiny se všemi výhodami Corktech podlah.

Nejnovější technologie Corktech umožnila vytvořit inovativní základní desku z voděodolného a neuvěřitelně stabilního korkového kompozitu při zachování jeho pevnosti a bezkonkurenčního komfortu.

Hydrocork se skládá z vrchní vrstvy dekorativního materiálu zahrnující ochrannou vrstvu proti opotřebení, z kompozitového jádra z aglomerovaného korku a spodní protitažné podložky.

Hydrocork je ideálním materiálem pro rekonstrukce vzhledem ke své 6mm tloušťce, velmi snadnému způsobu řezání i způsobu pokládky. Hydrocork je také odolný vůči vodě, proto v případě jejího působení nenabobtná. Stejnou podlahovou krytinu lze tedy položit ve všech místnostech domu.

Hydrocork – nový systém komprese – zámek Pressfit. Pressfit je revoluční kompresní systém, který plně využívá úžasných vlastností korku – pružnosti, ohebnosti a stlačitelnosti, které fungují přesně jako korkové zátky. Samotná pokládka desky se skládá pouze ze dvou kroků.

Vinyl_ArcadianRyePine_def (2).jpg