Korková móda

Prohlédněte si a zamilujte se do druhé řady technologických doplňků.

PELCOR_TECHNOLOGIE_2018

Neváhejte a objednávejte už teď na: liskova@likor.cz

Afro Clutch Blue

Clutch v kombinaci korkové kůže a africké tkaniny. Extravagantní a unikátní doplněk s praktickými korkovými třásněmi. Stříbrný kovový design.

Afro shopper Mandala

Shopper z korkové kůže kombinovaný s africkou tkaninou. Živé a veselé vzory a barvy tkaniny dávají tomuto doplňku extravagantnost a jedinečnost. Se svým strukturovaným tvarem a praktickými ramenními popruhy, prémiovými zlatými kovovými doplňky a jemnými detaily, které jí dávají sofistikovaný a cool vzhled, je tento shopper perfektní volbou pro denní městský život. Má jednu vnitřní kapsičku pro přehlednější ukládání drobností. Rozmanitost vzorů a barev africké tkaniny dělá doplněk z této kolekce jedinečný a exkluzivní. Doplňky nikdy nejsou dva stejné!

Afro Zipper batůžek

Malý batůžek v korkové kůži v kombinaci s africkou tkaninou. Živé a veselé vzory a barvy tkaniny dávají tomuto doplňku extravagantnost a jedinečnost. Odvážný tvar a detaily tohoto strukturovaného batůžku, s prémiovými zlatými kovovými doplňky, mu dávají cool a nadčasový vzhled. Je to perfektní volba pro denní městský život. Má jednu vnitřní kapsičku pro přehlednější ukládání drobností. . Rozmanitost vzorů a barev africké tkaniny dělá doplněk z této kolekce jedinečný a exkluzivní. Doplňky nikdy nejsou dva stejné!

Earth Clutch

Malé a elegantní clutch ze surového plátna a korkové kůže v barvách sezóny v designu čtvercové mozaiky. Trendy a easy-to-wear design. Zavírání na zip, cross-body řetízek kombinovaný z kovového řetízku stříbrné barvy a korkové kůže.

Korkový zápisník Daily

Decentní zápisník s bočním prošitím v barvě sky.

Korkový zápisník Daily

Decentní zápisník s bočním prošitím v barvě sun.

Korkový zápisník Daily

Decentní zápisník s bočním prošitím v barvě peony.

Korkový zápisník Daily

Decentní zápisník s bočním prošitím v přírodní korkové barvě.

Low-top Sneakers

Dámské korkové sneakers.

Malá Mango Sunflower

Praktická horizontální clutch, která kombinuje korkovou kůži s barevným canvas. Zip a jedna vnitřní kapsa pro lepší ukládání drobností.

Mango bag Forest

Mango bag - Lesní zeleň

PELCOR Cashew batoh

Unisex batůžek čtvercového tvaru z korkové kůže a kontrastními koženými detaily. Praktická kapsička na přední straně poskytuje také určitou formu podpory a ochrany dna batůžku. Kontrasty materiálů a důraz na detaily dávají batůžku cool a městský vzhled. Prémiové stříbrné kovové detaily přináší nenápadnou eleganci. Zavírání na dvoucestný zip a tři vnitřní kapsičky, jedna z nich polstrovaná a na zip pro lepší ukládání drobností.

PELCOR Cestovní dokladovka

Prostorná cestovní dokladovka z korkové kůže, která obsáhne cestovní lístky, pasy a další dokumenty. Uzavírání na zip.

PELCOR Cricket kabelka do ruky

Elegantní kabelka do ruky v korkové kůži. Ojedinělé dřevěné rukojeti dávají kabelce extravagantní a rafinovaný vzhled. Bez kožených detailů se stříbrnými kovovými doplňky. Zavírání na magnet. Vnitřní kapsa pro lepší ukládání drobností.

Pelcor Deer Clutch

Luxusní korková clutch

PELCOR Dlouhý deštník B

moderní a elegantní korkový deštník

PELCOR Kabelka Butterfly

Kabelka přes rameno s čistým a kosmopolitním designem v korkové kůži s koženými detaily.

PELCOR Kabelka Coconut

Malá obdélníková satchel se sofistikovaným designem v křídové korkové kůži.

PELCOR Kabelka Mars

Malá satchel z korkové kůže a kontrastními detaily pro trendy a sofistikovaný vzhled.

PELCOR Kabelka Papaya

Kabelka s čistým kosmopolitním designem v korkové kůži.

PELCOR Kabelka Venus

Elegantní korková kabelka s koženými detaily.
Luxusní korkové módní doplňky