Vinylová podlaha plovoucí ASPECTA Como 5,2 mm

Objednací číslo

701A2A0000

Výrobce

ASPECTA

Vyberte si variantu

Varianta

Duraspect Extreme

Parametry(rozměry)

1 510mm x 220mm x 5,20mm

Krátký popis výrobku

Plovoucí vinylová rigidní podlaha s patentovanou povrchovou úpravou Duraspect Extreme. Vhodná na podlahové vytápění.

Podrobný popis

Vinylová plovoucí podlaha ASPECTA PREMIUM 5,2 mm je nová generace podlah: inovativní plovoucí podlahy PREMIUM Rigid Core 0,55 kombinují atraktivní design s nejnovější technologií výroby. Podlahy se skládají z 4,2 mm extrudovaného vinylového jádra s inovativní technologií Rigid Core Technology™. Konstrukce podlahy je extrémně pevná a rozměrově stabilní díky velmi hustému nosnému jádru. Na tomto pevném jádru je 0,55 mm silná nášlapná vinylová vrstva a patentovaná ochranná vrstva Duraspect Extreme, která podlahu chrání při každodenním životu. Zatímco 1.0 mm silná integrovaná HDPE pomáhá vyrovnat nedokonalosti podkladu a izoluje zvuk až o 20 dB.

Při výrobě je použit panenský, tzv. virgin vinyl a materiály recyklovatelného charakteru. Podlahy neobsahují ftaláty ani těžké kovy a splňují nejpřísnější certifikace, které se zaměřují nejen na kvalitu konečného produktu, ale také na výrobní procesy, použité suroviny, využití zdrojů a environmentální management. Společnost pracuje podle vysokých standardů kvality, které často přesahují zákonné požadavky.

Se zámkovým systémem DropLock 100TM je instalace velmi rychlá a snadná. Díky Rigid Core Technology™ konstrukci je podlaha 100% voděodolná a je ideální volbou jak do domácích, tak i komerčních prostor.

I přes vysokou hodnotu proti skluzu R10 se podlahy velmi snadno udržují a uklízejí. Nebudou vám dřít ponožky ani hadr na vytírání.

Atraktivní vzhled podlahy je docílen synchronizovanou strukturou, díky níž je ražba / textura dokonale sladěna s dekorem dřeva nebo kamene, aby bylo dosaženo extrémně realistického 3rozměrného vzhledu. Vytváří úroveň realismu, které nelze dosáhnout jiným způsobem. Dokonalá shoda mezi ražbou a designem má také za následek hloubku barev autentickou k přírodnímu materiálu.

Značka ASPECTA je součástí americké podlahové rodiny HMTX, která je dodnes v plném vlastnictví rodiny Stoneových. HMTX Industries je celosvětový výrobce podlahových krytin, které slouží různorodému průřezu stavebního trhu. Během čtyř generací rodina Stoneových rozrostla podnikání ze skromných začátků na celosvětovou podlahářskou velmoc. Jejich historie se píše od roku 1912.

Vysoká odolnost, snadná instalace, nenáročnost pokládky, synchronizovaná struktura, moderní vzhled, snadný úklid. Podlaha skladem.
Luxusní korkové módní doplňky