COREtec Authentics Kingston

Cena s DPH

   1 589 Kč/m2

Cena bez DPH

   1 313 Kč/m2

Objednací číslo

7019BE0071

Výrobce

USFloors

Dostupnost

Na základě Vaší objednávky poptáme zboží u dodavatele a budeme Vás informovat o termínu dodání.

Vyberte si variantu

Parametry(rozměry)

1 220mm x 180mm x 8mm

Krátký popis výrobku

Vinylová plovoucí podlaha s mikro sraženou hranou.

Zvolte množství

Cena za 2m2 s DPH

3 177 Kč

Podrobný popis

Plovoucí vinylová podlaha, 100% voděodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou. Její rozměrová stabilita je 400 m2. Proč je tak výjimečná?

Jádro je tvořeno panenským vinylem, kamenem a bambusem. Proto je tato podlaha extrémně odolná a maximálně stabilní. Třída zátěže 33-42. Tato podlaha je také velice tichá, redukce zvuku 20 dB. Je vhodná na podlahové topení a chlazení. Odolnost proti poškrábání Class T.

Další výhody produktu jsou například protiskluzová vlastnost klasifikována DS /R10. COREtec můžete položit i do koupelny, sprchového koutu či na WC. Obkládat s ním můžete stěny.

Je to příjemná, teplá podlaha, která kumuluje teplo díky svému kompozitnímu jádru.

COREtec je ceněn i pro svou barevnou stálost - při dalších objednávkách je barevný odstín dekoru stejný. K dispozici jsou i originální lišty - soklové, přechodové.

COREtec je ekologická podlaha splňující nejpřísnější světové certifikační normy. Veškeré technické informace a certifikace naleznete v technickém listu.

Dodání dva až tři týdny, pokud má dodavatel skladem.

Výrobce US Floors je součástí divize Shaw industries USA - největší prodejce podlah v USA, kde jsou například i značky Coca Cola, Visa a další světové značky.
Luxusní korkové módní doplňky