COREtec Naturals+ Timber

Cena s DPH

   1 681 Kč/m2

Cena bez DPH

   1 389 Kč/m2

Objednací číslo

7019B2001

Výrobce

USFloors

Dostupnost

Na základě Vaší objednávky poptáme zboží u dodavatele a budeme Vás informovat o termínu dodání.

Vyberte si variantu

Parametry(rozměry)

1 220mm x 182mm x 8mm

Krátký popis výrobku

Rigidní vinylová podlaha s V-drážkou.

Zvolte množství

Cena za 2m2 s DPH

3 361 Kč

Podrobný popis

COREtec NATURALS+ je rigidní, 100% voděodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou. Její rozměrová stabilita je 400 m2. Lamely jsou mají zvýrazněnou 4strannou V-drážku.

NATURALS+ je mimořádně přirozeně vypadající kolekcí obdařenou stylovými vzory dřeva. V této kolekci ožívají historické dřevěné podlahy z doby, kdy se řemeslná výroba všeobecně cenila.

Výhody podlahy jsou například protiskluzová vlastnost klasifikována DS /R10. Je to příjemná, teplá podlaha, která kumuluje teplo díky svému kompozitnímu jádru. Jádro je tvořeno z přírodního vápence, bambusu a virgin vinylu (panenského vinylu). Proto je tato podlaha extrémně odolná a maximálně stabilní. Vysoká odolnost vůči poškrábání. Třída zátěže 33-42. Tato podlaha je také velice tichá, redukce zvuku až 20 dB. Je vhodná na podlahové topení a chlazení.

COREtec je ceněn i pro svou barevnou stálost - při dalších objednávkách je barevný odstín dekoru stejný. K dispozici jsou i originální lišty - soklové, přechodové. Ukončovací a schodové lišty jsou ve stejném designu.

Podlahu je možné položit i do koupelen, WC, sprchových koutů a na stěny. Doporučená lepidla jsou Wakol MS 230,260. Na stěny doporučujeme Wakol MS 262 a do sprchových koutů pak Wakol MS 550.

Výrobce USFloors je součástí divize Shaw industries USA - největší prodejce podlah v USA, kde jsou například i značky Coca Cola, Visa a další světové značky.
Luxusní korkové módní doplňky