PROPLUS Millennium

Cena s DPH

   1 233 Kč/m2

Cena bez DPH

   1 019 Kč/m2

Objednací číslo

7019B0014

Výrobce

USFloors

Skladem

Další zboží na cestě.

Vyberte si variantu

Parametry(rozměry)

610mm x 472mm x 5mm

Krátký popis výrobku

Kompozitní vinylová podlaha v kamenném dekoru s mikro V-drážkou.

Zvolte množství

m2

Cena za 2,88m2 s DPH

3 551 Kč

Podrobný popis

COREtec je na trhu novinkou a hned si získal velký zájem širokého okolí. Je to pevná a 100% voděodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou. Její rozměrová stabilita je 400 m2. Proč je tak výjimečná?
Nový materiál na trhu s nejnovějším trendem v dekorech. Široký výběr dekorů, jak dřevěného, tak kamenného vzhledu. Jádro je tvořeno panenským vinylem a kamenem. Proto je tato podlaha extrémně odolná a maximálně stabilní. Odolnost vůči poškrábání - třída zátěže 33-42. Class T EN 660-2. Tato podlaha je také velice tichá, redukce zvuku 17 dB. Je vhodná na podlahové topení.

Další výhody produktu jsou například protiskluzová vlastnost klasifikována DS /R10. Je to měkká, teplá podlaha, která kumuluje teplo díky svému kompozitnímu jádru. COREtec je ceněn i pro svou barevnou stálost - při dalších objednávkách je barevný odstín dekoru stejný. K dispozici jsou i originální lišty - soklové, přechodové. Ukončovací a schodové lišty jsou v podobném barevném provedení.

Výrobce US Floors je součástí divize Shaw industries USA - největší prodejce podlah v USA, kde jsou například i značky Coca Cola, Visa a další světové značky.
Luxusní korkové módní doplňky