COREtec ProPlus Bellagio

Cena s DPH

   1 233 Kč/m2

Cena bez DPH

   1 019 Kč/m2

Objednací číslo

7019B00086

Výrobce

USFloors

Dostupnost

Na základě Vaší objednávky poptáme zboží u dodavatele a budeme Vás informovat o termínu dodání.

Vyberte si variantu

Parametry(rozměry)

1 220mm x 183mm x 5mm

Krátký popis výrobku

Rigidní vinylová podlaha s mikro V-drážkou.

Zvolte množství

Cena za 2m2 s DPH

2 466 Kč

Podrobný popis

COREtecPro Plus je rigidní, 100% voděodolná podlaha s integrovanou korkovou podložkou. Její rozměrová stabilita je 400 m2.

Široký výběr dekorů, jak dřevěného, tak kamenného vzhledu. Jádro je tvořeno z přírodního vápencového prášku a virgin vinylu (panenského vinylu). Proto je tato podlaha extrémně odolná a maximálně stabilní. Vysoká odolnost vůči poškrábání. Třída zátěže 33-42. Tato podlaha je také velice tichá, redukce zvuku 17 dB. Je vhodná na podlahové topení a chlazení.

Velice doporučovaná do prostor s vysokou komerční zátěží.

Další výhody produktu jsou například protiskluzová vlastnost klasifikována DS /R10. Je to příjemná, teplá podlaha, která kumuluje teplo díky svému kompozitnímu jádru. COREtec je ceněn i pro svou barevnou stálost - při dalších objednávkách je barevný odstín dekoru stejný. K dispozici jsou i originální lišty - soklové, přechodové. Ukončovací a schodové lišty jsou v podobném barevném provedení.

Podlahu je možné položit i do koupelen, WC, sprchových koutů a na stěny. Doporučená lepidla jsou Wakol MS 230,260. Na stěny doporučujeme Wakol MS 262 a do sprchových koutů pak Wakol MS 550.

Výrobce USFloors je součástí divize Shaw industries USA - největší prodejce podlah v USA, kde jsou například i značky Coca Cola, Visa a další světové značky.

Katalog Pro Plus

Luxusní korkové módní doplňky