Premier Cork Korková dlaždice Standard/4

Cena s DPH

   912 Kč/m2

Cena bez DPH

   754 Kč/m2

Objednací číslo

7003A0002

Výrobce

AMORIM

Skladem

Vyberte si variantu

Varianta

Povrchová úprava lak Xmatt

Parametry(rozměry)

600mm x 300mm x 4mm

Krátký popis výrobku

Korková podlaha z masivního korku.

Zvolte množství

Cena za 1,98m2 s DPH

1 806 Kč

Podrobný popis

Korková podlaha z masivního korku, která je stejná v celém průžezu.
Jednoduchý design z malých korkových granulátů.
Plně 1x-2x brousitelný.
Doporučené laky pro přelakování:
Vysoká zátěž - lak Loba LMS-2, dvousložkový lak
Střední zátěž - lak Loba EasyFinish - jednosložkový lak
Oba laky se aplikují bez základních laků.

Proč si vybrat korkovou podlahu?
Korková podlaha přináší více ticha, oproti laminátové podlaze až o 53% dB. Korek má totiž velice dobré akustické vlastnosti.

Díky těmto podlahám budete mít více tepla, korek totiž pomalu přenáší energii. Teplo se z něj neztrácí a pocit tepla je znatelný ihned. V místnosti, kde jsou korkové podlahy, zůstává teplo mnohem déle, protože neodchází do betonu, dlažby nebo do materiálu, který teplo nedrží.

Podlahové topení a korková podlaha - ANO nebojte se toho. Korek je dobrý izolant - proto se déle nahřívá, ale díky tomu v něm vydrží teplo mnohem déle i po vypnutí podlahového topení. A budete překvapeni, že se díky této podlaze šetří i náklady na vytápění.

Korkové podlahy poskytují také více pohodlí pro naše tělo a klouby obzvláště. Korková podlaha v pokojíčku, kde si hrají děti je super a v kuchyni, kde kolem kuchyňské linky stále chodí manželka, je korek neocenitelný. Dlažba v kuchyni může vypadat dobře, ale vlastnostmi se s korkem nemůže srovnávat. Když něco náhodou při vaření spadne, tak se to většinou nerozbije a to, ani pokud jde o hrnek z keramiky. Podlaha se nepoškodí, i když na ní upadne poklice nebo hrnec, třeba když děti vyndávají nádobí z myčky.

Korkové podlahy jsou příjemné i pro bosé nohy, jsou teplé, absorbují hluk, jsou voděodolné, vhodné pro alergiky. Při chůzi po korku máte pocit příjemné měkké odolné podlahy a tepla. A pro ty, kteří se před pokládkou podlahy do svého domova zajímají o vliv materiálu na zdraví, korek neobsahuje žádné ftaláty. Zdravější a příjemnější podlahu v jednom budete hledat jen těžko. Korkové podlahy = zdraví a více pohodlí pro vaše tělo a domov.
Luxusní korkové módní doplňky