AMORIM INSULATION

Amorim Insulation je vedoucím světovým výrobcem a inovátorem v oblasti izolací s dlouhou historií a bohatými zkušenostmi od roku 1963.

Specializuje se na výrobu špičkových korkových izolačních materiálů, které nabízejí optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Produkty jsou vyrobeny z přírodního korku, což zajišťuje ekologickou udržitelnost a přispívá k ochraně životního prostředí. Díky inovativním technologiím a pečlivému výzkumu garantuje, že izolace poskytnou vysoce efektivní ochranu a komfort pro různé aplikace v bytových i komerčních prostorách.

Prvním domem v České republice, kde byl použit korkový izolant od společnosti Amorim Isolamentos, byla moderní ekologická stavba rodinného domu v Severních Čechách. Díky inovativnímu využití korkové izolace dosáhl tento rodinný dům vynikající tepelné a zvukové izolace, což přispělo nejen k energetické funkčnosti domu, ale také k vytvoření zdravého a příjemného životního prostředí pro její obyvatele a zasazení domu do krásné horské přírody.

Od té doby se korkový izolant stal oblíbenou volbou pro mnoho dalších projektů v celé České republice, díky svým vynikajícím vlastnostem a ekologické udržitelnosti. Hojně je využívají také v interiérech pro hudební studia, restaurace a jejich výhody a krásu objeví i designeři.
Jejich produkty jsou spolehlivým partnerem pro kvalitní a udržitelné izolační řešení.

340mm x 320mm

4 715 Kč / ks

ks

Na objednávku

4 715 Kč / ks

ks

Na objednávku

Doporučujeme
Korková kůra - tubusy

315 Kč / kg

kg

Skladem

Více variant
Antivibrační korkové desky s vysokou hustotou

1000mm x 500mm x 10mm

Cena dle typu

Zobrazit detail

Na objednávku